BatıBay Eğitim Programı birinci dönemi tamamlandı

Batıbay Gümrük Müşavirliği, 14 Mayıs 2005 tarihinde başlattığı eğitim çalışmalarının birinci dönemini 11 Haziranda merkez ofisinde düzenlediği kokteylle tamamladı.

İthalat ve ihracat içerikli pek çok konuda eğitim veren Batıbay,Gümrük Müşavirliği düzenlenen kokteylde katılımcılara eğitim sertifikalarını da takdim etti.

Program süresince, İhracat ve Gümrük Uygulamaları, İthalat ve Gümrük Uygulamaları, Serbest Bölgeler, Kambiyo, Tarife Dışı Engeller, Dahilde İşleme Rejimi ve Hariçte İşleme Rejimi konularında eğitim veren İstanbul Ticaret Üniversitesi Öğretim Üyesi ve Gümrük Müşaviri  M. Caner Sevimli’ ye katkı ve başarılarından dolayı Batıbay Gümrük Müşavirliği tarafından plaketleri takdim edildi.

Kokteylde bir konuşma yapan BatıBay Genil Müdürü; Batıbay Gümrük Müşavirliği olarak AB Standartlarına uygun hizmet verebilmek için gerekli her türlü alt ve üst yapı çalışmasını tamamladıklarını söyledi. AB standartlarına uymayan şirketlerin önümüzdeki dönemde rekabette geri kalacaklarına dikkat çeken Genel Müdür, “Biz Batıbay Gümrük Müşavirliği olarak, AB standartlarını en iyi şekilde uygulayan gümrük şirketi olmayı kendimize görev bildik. Bunun için var gücümüzle çalışıyoruz. İstiyoruz ki, İthalat ve İhracat işlemleri yapan her Türk şirketi de bu işlemlerini yaparken bu standartları uygulayabilecek kabiliyete sahip olsunlar. Bu sebeple müşterimiz olsun veya olmasın bunu yapmak isteyen tüm şirketlerin katılımına açık bir eğitim programı başlattık. Birinci bölümünü tamamladığımız bu programa iştirak eden tüm katılımcı kurum ve kuruluşlar ile temsilcilerine ve eğitmenlerimize ilgi ve özverilerinden ötürü teşekkür ediyorum” dedi.

BatıBay’ ın eğitim çalışmalarını aynı hızla sürdüreceğine dikkat çeken , yaz dolayısıyla ara verdikleri eğitim programının Eylül ayı ile birlikte tekrar başlayacağını ve yine isteyen her şirket ve şahsa açık ve ücretsiz olacağını sözlerine ekledi.
 

BatıBay Gümrük Müşavirliği eğitiminden bir görünüm.
Yukarı Çık
İnteraktif Gümrük Sistemi