İletişim ve Güç

BatıBay" ı farklı kılan sebepler 4 ana grupta toplanmaktadır. Bunlardan biri: İletişim ve Güçtür

İyi İletişim:

Günümüzde bilgisayar, makine ve her çeşit otomasyon iş dünyamıza ve özellikle Gümrük Müşavirlik Hizmetleri alanına ne kadar hakim olursa olsun, her şey yine “insan” la başlayıp, “insan” la bitmekte. Ve görülüyor ki, dünyamız ne kadar ileri gitse de, herşey insan için olduğuna göre bu hiç değişmeyecek... Hatta “İnsan Kaynakları Yönetimi” bilimi, günümüz “Markalar Dünyası”nda, işletmelerimizde “insan”ın hergün biraz daha fazla öne koyulmasını sağlayan sistemlerin geliştirilmesi üzerine çalışıyor. Bu sistemlerin buluştuğu yer; kurum içinde “Motivasyon”, kurum dışında ise “İyi Müşteri İlişkileri” olarak karşımıza çıkıyor.
 
Gümrükleme İşlemleri konusunun karmaşık ve yüksek bilgi gerektiren bir süreç olduğu göz önünde bulundurulduğunda Dış ticaret yapan şirketler için Gümrükleme Şirketi Seçiminin nekadar kritik olduğu daha iyi ortaya çıkmaktadır. BatıBay bir yandan, Gümrük Müşavirliği gibi son derece zor bir konuda en iyi olmaya özen gösterirken, diğer yandan da müşterileri ile iyi iletişimi de kurum felsefesi haline getiriyor.


Güç:

Gümrük İşlemleri yoğun bir iş trafiğini içermektedir. Konu, genelde büyük değerler ifade eden mal transferidir. Gümrük İşlemleri konusunda İdeal olan; malın ülkelerarası sıfır hata ile naklidir. Bu değerler sadece Gümrük Müşavirliği bilgisi, sistem ve organizasyonla değil, çoğu zaman bir dizi işlem gerektiren, Gümrük İşleri arkasında önemli sorumluluklar isteyen bir Kurumsal  Gümrük Müşavirliği Şirketi  gücüne de ihtiyaç duymaktadır. Bazen maddi, bazen manevi olarak karşımıza çıkan bu güç, asla kısa sürelerde elde edilemeyecek kadar kıymetlidir. BatıBay, 1990 yılından beri süregelen sektör deneyimiyle işinin sorumluluğunu üstlenecek yeterli güce ve deneyime sahiptir.


 
Yukarı Çık
İnteraktif Gümrük Sistemi