Teknoloji ve Bilgi

BatıBay" ı farklı kılan sebepler 4 ana grupta toplanmaktadır. Bunlardan biri: Teknoloji ve Bilgidir

Teknoloji:

BatıBay teknolojiyi aktif ve etkin kullanmakta, Gümrük Müşavirliği hizmetlerinin birçok adımını aktif teknoloji desteğiyle yürütmekte, diğer yandan iş süreçlerinde ve müşteri iletişiminde " Microsoft CRM" yazılımı kullanarak müşteri ilişkileri ve iletişiminde üstün bir başarı ve kalite oluşturmaktadır.

Bu şekilde müşterilerimizden gelen tüm istek ve değişiklikler CRM teknolojisiyle devamlı olarak kayıt altına alınmaktadır.

BatıBay " Microsoft CRM" yazılımı kullanan ilk ve belkide tek Gümrük Müşavirliği şirketidir.

Bilgi:

BatıBay müşteri beklentilerinin ön planda tutulduğu demokratik bir yönetim modeli benimsemiştir. Bu bakımdan gümrük işlemlerinin başlangıcından sonuçlanmasına kadar geçen tüm süreçte, yüksek bilgi ve tecrübeye sahip personel istihdam etmeyi kendisine ilke edinmiştir.

BatıBay faliyetlerini yürütürken teknik ve uygulama bilgisi ile iletişimi ön planda tutmaktadır. Bu doğrultuda personel gelişimine verilen önem içi eğitimlerle devamlı olarak desteklenmektedir.

Dünden bugüne insan kaynakları sistemimizde bilgi ve teknolojiyi etkin kullanan, insan odaklı, etik değerlere önem veren, sosyal sorumluluk bilinci taşıyan, gelişime ve değişime açık bir doku oluşturulmuştur.

Müşteri memnuniyetinin "İç Müşteri Memnuniyetin" nden geçtiği inancı ile BatıBay hedeflerine giden yolda emin adımlarla ilerlemekte, kalıplaşmış hiyerarşik yönetim baskısından uzak bir anlayışla, insana saygı felsefesi güderek, süreç odaklı çalışmalar yürütmektedir.


Yukarı Çık
İnteraktif Gümrük Sistemi