İnsan kaynakları politikamız

1. Şirket olarak personel alırken ırk, din, cinsiyet gibi kişinin performansı ve yetenekleriyle ilgisi olmayan konularda ayırım yapmadan, aradığımız özellikleri taşıyan kişileri kadromuza alacağız. 
 
2. Şirket içi terfilere ağırlık vererek, kendini geliştirmek konusunda yetenekli, sürekli üstün performans gösteren kişilere, şirket içinde ilerleme olanağı tanıyacağız. 
 
3. Çalışanlarımızın terfileri, yaş, ırk ve cinsiyetten bağımsız olarak, kendilerini geliştirmelerine ve performanslarına göre yapılacaktır. 
 
4. Adil bir ücret anlayışını benimseyerek, her çalışanın emeğinin tam karşılığını dikkatle ve objektif bir yaklaşımla belirleyeceğiz. 
 
5. Şirket personelinin yasalardan kaynaklanan her tür hakkına titizlikle uyacağız. 
 
6. Çalışanlarımızın kişisel inisiyatif kullanma, liderlik ve yenilikçilik gibi özelliklerini teşvik edeceğiz. 
 
7. Personelimizin bireysel gücünü en yüksek düzeyde etkin kılmak için ekip çalışmasını şirket genelinde teşvik edeceğiz. 
 
8. Eğitim programlarımızla, çalışanlarımızın ulaşabilecekleri en üst düzeye kadar gelişimini sağlayacağız. Yaptıkları işi geliştirmeleri konusunda onlara destek olacak ve nasıl daha iyi olabilecekleri konusunda rehberlik edeceğiz. Bireylerin performans değerlendirmesinde diğer çalışanların gelişimine katkıları önemli bir kriter olacaktır. 
 
9. Her çalışanımızı şirketimizin vazgeçilmez bir parçası olarak görmeye devam edeceğiz. Çünkü, onların kalıcı olmasının değer ve önemini biliyoruz. 
 
10. Personelimize karşı adil bir biçimde, ayırım yapmadan, onların gücüyle şirketimizin başarısı arasındaki ilişkinin bilincinde olarak davranacağız. 
 
11. Şirket kültürümüzü, dürüstlük, bireye saygı, koşullar ne olursa olsun doğru olanı yapmak ve yaptığımız işte en iyi olmak ilkeleri üzerine inşa edeceğiz.

İnsan Kaynakları Formu
Yukarı Çık
İnteraktif Gümrük Sistemi