BatıBay Gümrük Müşavirliği Profil

1990 yılından beri Gümrük Müşavirliği hizmetleri vermekte olan BatıBay  ISO 9001:2008 kalite belgesine sahiptir. 
 
İstanbul  merkez ofis - İzmir şube, Denizli şube  ve İstanbul Ambarlı, İstanbul Anadolu Yakası ofisleriyle günümüz güncel teknolojik altyapı uygulamaları kullanılarak tüm İstanbu, İzmir, Denizli Gümrük Müdürlükleri başta olmak üzere gerektiğinde yurt genelindeki tüm Türkiye Gümrük Müdürlüklerinde deneyimli Gümrük Müşaviri ve Gümrük Müşaviri yardımcı kadromuzla  aralıksız olarak her türlü Gümrük Müşavirliği hizmetleri en hızlı ve sorunsuz şekilde sonuçlandırılmaktadır. 
 
Araç filomuz ve kuryelerimizle sürekli evrak ve iş akışı sağlanmaktadır. Şirketimiz olası hataların önüne geçebilmek için tüm beyannemeler gerekli kontroller yapılarak titizlikle ofislerimizden online olarak yapılmaktadır
 
Yüksek bilgiye dayalı olarak yaptığımız işimizde en uygun personel istihdamını ve sürekliliğini sağlayarak yüksek kalitede Gümrük Müşavirlik Hizmetleri hep aynı beğenide sunabilmek için şirketimizde özel bir "İnsan Kaynakları" sistemi uygulanmaktadır. 
 
ISO 9001 Kalite Belgelendirme, İnsan Kaynakları, CRM,  WEB Gümrük Sistemi ve Kurumsallaşma proje çalışmalarıyla  şirketimiz sektöründe birçok ilklere imza atmış, bu uygulamalarıyla oluşturduğu hizmet kalitesi yüksek beğeni kazanmıştır. 
 
FotoğraflarYukarı Çık
İnteraktif Gümrük Sistemi